Burdur Baskı Beton

Burdur Baskı Beton

Burdur Baskı Beton firması olarak dezaktif baskı beton ,endüstriyel zemin ,renkli ve desenli zemin uygulamaları ile öne çıkmaktayız. Öte yandan iç mekanlara uygun duvar baskı beton uygulamaları da Elvan Baskı Beton Firması olarak gerçekleştirdiğimiz uygulamalardandır. Burdur Baskı Beton firmaları arasında öne çıkan en iyi firma kuşkusuz Elvan baskı beton firmasıdır. Elvan baskı beton firması Burdur ve çevre illerinde profesyonel yaklaşımla, uzman kadro ve en iyi hizmet ile kaliteyi ekonomik hale getirmektedir. Elvan Baskı Beton Firması ;zemin baskı sistemleri ,duvar baskı beton ,endüstriyel zemin betonları uygulamalarını Burdur’un tüm ilçelerinde uygulamaktadır .Müşteri memnuniyetini önemseyen bir şirket olarak Elvan Baskı Beton firması her zaman yanınızdadır.

Baskı Beton Nedir?

Baskı beton, bir dekorasyon aracıdır. Hazır halde bulunan beton üzerine uygulanan bir zemin kaplama işlemidir. Hem iç hem de dış mekanların kaplanmasında sıklıkla tercih edilen baskı beton uygulaması özellikle de peyzaj çalışmalarında öne çıkmaktadır. Kentlerin meydan, parklar ve caddelerinde yaygın bir biçimde kullanılmaktadır.

Burdur’da Baskı Beton Neden Tercih Ediliyor?

Burdur ve İlçelerinde Baskı Beton uygulamasının son dönemlerde yaygınlık göstermesinin nedeni ;kullanımının hem iç mekanlar için hem de dış mekanlar için uygunluk göstermesi en önemli tercih sebebi olmuştur. Baskı Betonun sağladığı fayda ve avantajları şu şekilde sıralamak mümkündür;

  • Solmaz, kırılmaz, aşınmaz ve çatlamaz.
  • Uzun ömürlüdür.
  • Ekonomiktir. Maliyeti son derece düşüktür.
  • Model, renk ve desen yelpazesi çok geniştir.
  • Baskı beton temizlenmesi kolay malzemelerde oluşmaktadır.

Zemin Baskı Beton Nedir?

Burdur Baskı Beton
Burdur Baskı Beton

Uygulanma aşamaları teknik bilgi ve beceri gerektiren bu ürünler, en farklı ve özel görselliğe sahip harika sonuçları sizlere sağlar. Parklar, bahçeler, özel duvarlar ve inanılmaz dış cepheleri bu ürünler ile şık hale getirmek mümkündür. Son dönemde oldukça sık tercih edilen zemin baskı beton sistemleri aşınma olasılığı yüksek olan alanlarda bile oldukça başarılı sonuçlar sağlamaktadır. Bu neden ile gün geçtikçe onları etrafımızda daha fazla görmeye başlıyoruz. Özel dokuları, harika renkleri ve inanılmaz bütünleşik yapıları ile sizlerin de çok iyi sonuçları alabileceğiniz özel sistemlerdir.

Zemin Baskı Beton ile Dekoratif Zeminler

İnsanlar ilk dekoratif zemin baskı beton ile tanıştığında, güzelliğiyle, sağlamlığıyla, geniş renk ve desen yelpazesiyle ve uzun yıllar kullanabilme avantajıyla, artık sıradan ve estetikten uzak beton zeminleri unutmuş durumdalar.

Neredeyse tüm zeminlerde kullanılabilen zemin baskı beton, çoğunlukla alışveriş merkezleri, cafeler, restoranlar, çocuk parkları, otoparklar, tarihi mekanlar, kaldırım ve patikalar, koşu yolları, turistik tesisler ve hatenlerin zeminlerinde kullanılabilmektedir. Amaç, uygulamanın yapıldığı zemine, sanatsal bir değer katarak, desenlerin ve renklerin çevreyle bütünlüğünü sağlamaktır.

Hayatımızın her alanında olduğu gibi, zemin baskı beton uygulamaları da beraberinde, insanların aklına “Estetik özelliklerinin ötesinde, gerçekten kaliteli malzemelerin kullanıldığı ve uzun vaddede kullanabilir miyim?” gibi soruların gelmesidir. Herhangi bir baskı malzemesi gibi betonun da bazı dez avantajları vardır. Çoğunun üstesinden gelinmesi çok kolaydır ve zemin baskı beton uygulamalarında, pozitif yönleri negatif yönlerinden çok daha ağır basmaktadır.

Dekoratif görünümlü bir zemin mi istiyorsunuz? Karar vermenize yardımcı olmak için, zemin baskı beton fiyatları, faydaları, görünüm, performans ve bakımıyla ilgili sık sorulan soruların cevaplarını aşağıda bulabilirsiniz.

Zemin Baskı Beton Fiyatları

Zemin baskı beton; seramik, kiremit ve mermer gibi yüksek fiyat ve yapımı uzun süren kaplamalar ile karşılaştırıldığında, ekonomik bir alternatiftir. Bununla birlikte, yılların verdiği uzmanlık performansımızla, fiyatları daha da indirgemekteyiz. Ayrıca, zemin baskı beton ömrü, diğer kaplamalara göre daha uzun ömürlü olduğundan dolayı, uzun vadede paradan tasarruf etmenizi sağlar. Çünkü daha sağlam ve kaliteli malzemelerden yapıldığından dolayı, yıpranmaya, eskimeye ve deforme olamaya oldukça dirençlidir ve sürekli değiştirmek zorunda kalmazsınız. Zemin baskı beton fiyatları, uygulanacak zeminin metrekare cinsinden boyutlarına ve kullanılacak desen miktarına göre değişmektedir. Fiyatlar belirlenmeden önce, uzmanlarımız zeminin durumu için keşifte bulunurlar ve  zemin sahibine fiyat bildirimi yapılır.

Her Yer veya Mekana Özgü Zemin Baskı Betonu Var mıdır?

Günümüzün teknolojik gelişimi, zemin baskı beton çeşitliliğini de arttırmaktadır. Bunların başında desen ve renklerdir. Uygulama yapılmadan önce, uzmanlarımız zemin bulunduğu çevreyi iyi bir şekilde analiz eder. Zemin baskı beton uygulamasında en fazla dikkat edilenler; zemin çevresinin, sosyal, kültürel ve doğal yapısıdır. Uzmanlarımız, bu üç özelliği analiz ettikten sonra, müşteriye en uygun zemin baskı beton desenleri, renkleri ve kalıpları, katalog şeklinde sunmaktadır. Geniş dekoratif desen ve renk yelpazemizle, her zemine uygun kalıplarımız bulunmaktadır. Önemli olan, kullanılacak malzemenin, çevreyle bütünlüğünü sağlamak ve estetik bir görünüm kazandırmaktır.

Zemin Baskı Beton Uygulaması Ne Kadar Zaman Alır?

Uygulama süresini en fazla etkileyen nokta, baskı betonun yapılacağı zeminin boyutudur. Boyut ne kadar büyük olursa, uygulamanın bitmesi de aynı şekilde uzun sürecektir. Bunun yanı sıra, zemin baskı betonun yapılacağı yerin fiziki alt yapısı, mevsim, hava durumu ve değişken ince ayrıntılar da uygulama süreceni etkileyecektir. Uzmanlarımız ve geniş kadromuz ile her uygulamada, süreci minimize etmekte ve müşteriye vaat edilen zamanda diliminde işi tamamlamaktayız.

Uygulamada Kullanılan Renk ve Desenler, Zamanla Bozulur Mu?

Uygulamalarımızda, her zaman kaliteli ve standartlara uygun malzemeler kullanılmaktadır. Uzun yıllar kullanılabilen zemin baskı betonlarında, desenlerin bozulması, çökmesi, kırılması veya çatlaması söz konusu değildir. Aynı şekilde, kullandığımız üstün kaliteli boyalarda bulunan renk pigmentleri, her mevsimde özgünlüğünü korumaktadır. Aşırı Güneş ışığı, yağmur veya kar gibi doğa olaylarına oldukça dirençlidir. Bunun için her müşterimize, zemin baskı beton garantisi vermekteyiz.

Zemin Baskı Betonuna Bakım Gerekir Mi?

Zemin baskı beton bakımı, nispeten kolay olmakla birlikte, diğer zemin yüzey türlerine göre tamamen bakım gerektirmez. Ancak uygulamanın kullanıldığı zeminin, belli aralıklarda temizlik yapılması faydalı olur. Örneğin; zamanla aşırı tozlanmış zemin baskı beton, desenlerini veya renklerini tam anlamıyla dış ortama yansıtamaz. Tozlar, çamur veya çevresel çöpler, zemin üzerinde örtü olmasına neden olur.

Call Now Button
× Whatsapp