Baski beton malzemeleri

Baski beton malzemeleri

Baski beton malzemesi, bir dizi farklı malzemenin bir karışımıdır. En yaygın kullanılan malzemeler şunlardır:

  • Çimento: Baski betonun bağlayıcı maddesidir.
  • Agrega: Baski betona güç ve dayanıklılık kazandırır.
  • Su: Çimentoyu aktive etmek ve karışımı işlenebilir hale getirmek için kullanılır.
  • Plastikleştirici: Karışımı daha işlenebilir hale getirmek ve çimento ihtiyacını azaltmak için kullanılır.
  • Renklendirici: Baski betona renk vermek için kullanılır.
  • Sertleştirici: Baski betonun kürlenme süresini hızlandırmak ve mukavemetini artırmak için kullanılır.

Beton İç ve Dış Malası

Esnek paslanmaz çelikten üretilmiştir. Mala Köşeleri arasında 90 derecelik bir açı vardır. İç ve dış köşe malaları kullanılarak Pürüzsüz, yuvarlak kenarlar elde edilir.

Yuvarlak Uç Baskı Beton Malası

Paslanmaz çelik ve yay çeliğinden imal edilmiştir. Elastomer kaplı sapı ile rahat bir kullanım sağlar. Beton zeminlerin istenilen yüzey kalitesinde perdahlanmasında kullanılır.

Sivri Uç Baskı Beton Malası
Paslanmaz Yay çeliğinden imal edilmiştir. Açık plastik saplı modeli mevcuttur. Şap atma ve beton düzeltme işlerinde kullanılır.

Baskı Beton Tokmağı
Baskı Beton Tokmağı, baskı beton uygulamalarının zorlu aşamalarını kolaylaştırmak için üzere tasarlanmış ve geliştirilmiş bir üründür. Yüksek kaliteli poliüretan temelli ve çelik saplı damgalama aleti son derece kullanışlı ve dayanıklıdır. Baskı beton kalıplarına damgalama yapılarak beton yüzeyde desenin daha iyi sonuç vermesini sağlamaktadır.

Baskı Beton Cilası
Beton cilası beton yüzeye renk kazandırmanın ötesinde, yüzeyin aşınmasına ve zorlu kış şartlarına karşı daha güçlü ve daha dayanıklı olmasını sağlar. Beton cilası kullanıldığında, betonun temizlenmesini kolaylaştırmakla kalmaz, aynı zamanda rengin arttırılması ve UV ışınının solmasını önler ve betonun güzelliğini korur ve ömrünü uzatır.

Kalıp Ayırıcı Toz
Kalıp Ayırıcı Toz, baskı beton uygulamalarında kalıbın beton zeminde iyi sonuç vermesini ve beton zemine yapışmamasını sağlar. Baskı beton kalıbın beton zemine koymadan evvel beton yüzeye serpiştirilerek kalıp ile beton zeminin birbirinden kolayca ayrılmasını sağlayarak size uygulamalarda yaşanılan zorlu şartları kolay hel getirir.

Baski beton malzemeleri

Baskı beton malzemeleri

Baskı beton malzemesi

Baskı beton malzeme

Call Now Button
× Whatsapp