Bolu Baskı Beton

Bolu Baskı Beton

Bolu baskı beton firmaları oldukça fazladır. Özellikle de inşaat sektörünün ve yerel yönetimlerin Bolu’da hareketlenmesi ile birlikte baskı beton uygulaması da yaygınlık göstermiştir. Bolu’da hizmet veren baskı beton firmaları arasında Elvan Baskı Beton şirketi öne çıkmaktadır. Elvan Baskı Beton şirketi kaliteli, sağlam, güvenilir ve ekonomik yapısıyla birçok kimse tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

Bolu’da Baskı Beton Firması Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Baskı beton işlemi yaptırmaya karar verdikten sonra araştırmanız gereken ilk konu baskı beton firmasıdır. Alanında uzman bir kadroya sahip olan, referansları bulunan, düzeyli bir fiyat politikası işleten ve bu anlamda müşterilerin memnuniyetini önemseyen ve tasarım sürecinde onlara da danışan bir baskı beton firması herkes tarafından tercih edilen niteliklere sahiptir.

Bolu’da Baskı Beton M2 Fiyatları Nasıldır?

Baskı beton metrekare fiyatları birçok faktöre bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Bu konuda farklı teklifler almanız son derece doğaldır. Fiyatı değiştiren faktörler şunlardır;

 • Deneyimli kadro
 • Referanslar
 • Kullanılan malzemenin kalite düzeyi
 • Seçilen tasarıma göre kullanılacak malzemenin türü
 • Baskı beton uygulanacak alanın büyüklüğü…

 

Duvar Baskı Sıvanın Faydaları

Son dönemi mimarilerinin vazgeçilmezlerinden olan baskı beton kaplama uygulamasının kendi içinde de farklı uygulama alanları bulunmaktadır. Duvar baskı sıvada da bu farklı uygulama alanlarından bir tanesi olmaktadır. Tuğla kaplama ile aynı zamanda taş duvar kağıdı kullanılarak elde edilen ve istenilen desenlere tıpkı gerçekmiş gibi üç boyutlu desenler kazandırabilen bir uygulama tekniğidir. Duvarlarda derinlik sağlanmasında özel olarak dizayn edilmiş tasarımları etkili olmakta olup, hemen her duvara uygulanabilme özelliğine sahip olmaktadır.

Kesinlikle seyir zevkine doyulmayan ve görenlerin dönüp bir kez daha baktığı, oldukça şık ve modern görünümler sunan duvar baskı beton yöntemi çok popüler bir uygulamadır. İçeriğindeki formülünün özelliği sayesinde uygulama yaptırdığınız duvarlarda çok daha şık ve parlak görünümler oluşturarak adeta duvarlarınıza bir canlılık getirmektedir. Duvar baskı beton uygulamasıyla artık sizde alışılagelmiş duvar kalıplarının dışına çıkacak ve mükemmeli yakalayacaksınız.
Duvar kalıpları ve desenleri noktasında oldukça geniş bir yelpazeye sahip olan duvar baskı beton uygulaması sizlere istediğiniz sayıda renk ve desen seçeneğiyle mükemmel ve kusursuz sonuçlar sunuyor. Eğer sizde herkesten farklı olmak ve sıradanlığın dışına çıkarak mükemmel bir estetiğe sahip duvarlara kavuşmak istiyorsanız, duvar baskı beton yöntemi tam size göre olmaktadır. Benzerlerinden tamamen farklı olan bu uygulama hem estetik açıdan hem de içeriğinde kullanılan malzemelerin kalitesi farkıyla kesinlikle farkını ve kalitesini ortaya koymaktadır.

Daha duvara uygulanır uygulanmaz farkını belli eden ve tamamlandığında kusursuz sanatı ortaya çıkan duvar baskı beton uygulaması kesinlikle vazgeçemeyeceğiniz bir duvar kaplama tekniğidir. Kendinden başka hiçbir ürüne benzemeyen bu uygulama sayesinde duvarlarınız hem rengarenk hem de çok canlı görünecektir. Dış yüzeylerinin nem tutmayan özelliği ise duvarlarınızdaki çatlakların tamamen kapatılmasını sağlayacak ve kötü görünümleri ortadan kaldıracaktır. Her tür hava koşullarında özelliğini çok uzun yıllar koruyabilen yapısı da tercih edilmesinde ki en büyük etkenlerden bir tanesi olmaktadır.

Duvar Baskı Beton Nerelere Uygulanır?

Özellikle duvarlarda sağladığı özel ve mükemmel görünümüyle beraber baskı beton, aslında birçok farklı alanlarda da uygulanabilme özelliğine sahiptir. Adeta duvarlara sanki elle yerleştirilmiş taş görüntüsünü verdiği gibi, duvardaki renklerinin uyumluluğu ve canlılığıyla da dikkatleri üzerine çekebilmektedir. Duvar baskı beton nerelere uygulanır sorusuna verilecek en güzel cevap, aslında hemen hemen her duvara sizin isteğinize göre uygulanma imkanı olmaktadır. Kullanım alanlarının oldukça geniş olması sebebiyle de zaten günümüzde en çok tercih edilen uygulamalardan olmaktadır.

Duvar desenli uygulamaların hemen her birinden memnun kalacağınızı sizlere garanti edebiliriz. Çünkü kesinlikle yapılan her uygulama hoşunuza gidecek ve asla bir daha normal bir duvar yaptırmayacaksınız. Doğal görünüme sahip ve çevreyle tam bir uyum içerisinde olan duvar görünümlerinin oluşmasında duvar baskı beton uygulaması mükemmel sonuçlar vermektedir. Bu tür uygulamalarda tamamen müşteri memnuniyeti odaklı çalışan ve işini bilen insanlarla çalışmanız ise yapılan işten çok daha iyi ve güvenilir sonuçlar almanızı sağlayacaktır.

Eğer sizde her zaman en iyisini arayanlardan ve duvar baskı beton nerelere uygulanır diye merak edenlerdenseniz, kesinlikle içiniz rahat olsun işini bilen kişilerle hemen her duvara rahatlıkla uygulanan bir yöntemdir. İçeriğindeki boya pigmentlerinin kalitesi sayesinde duvar baskı beton uygulamanız sizlere çok uzun yıllar sorunsuz hizmet edecektir. İstediğiniz hemen her deseni oluşturabilen uzman kişiler duvarlarınızda sizin istediğiniz desenleri en güzel ve en canlı şekilde yansıtacaktır.

Renk ve desen bakımından sizlere sınırsın seçenek sunan duvar baskı beton uygulamasından kesinlikle sizler de çok memnun kalacaksınız. Bahçenizdeki çardağınızın altına, havuzunuzun tabanına, bahçe duvarınıza, evinizin taban duvarına balkonlarınıza ya da teraslarınıza rahatlıkla duvar baskı beton yaptırabilirsiniz. Kesinlikle seyrine doyumsuz desenlere sahip oluşan şekiller gördüğünüzde duvar baskı beton nerelere uygulanır sorunuzun cevabına sizde şaşırıp kalacaksınız. Çünkü o kadar çok farklı alanlara uygulama imkanı olmaktadır ki, sizde şaşırıp kalacaksınız.

Duvar Baskı Beton Tercih Sebebi

Bu uygulamanın tercih edilmesinde o kadar çok sebep etkili olmaktadır ki sizlerde buna şaşırıp kalacaksınız. Öncelikle duvar, baskı beton uygulamasıyla yeniden şekillendirilmekte ve duvarınızın yeni bir şekil ve görünüm almasını sağlamaktadır. Böylece eski duvarlarınızı tamamen yıktırıp yerine yenilerini yaptırmışsınız gibi ortaya eskisinden çok farklı ve orijinal bir görüntü çıkar. Bu avantajı sayesinde sizleri ekstra masraftan kurtarıp yepyeni bir duvar sahibi yapmaktadır.

Kesinlikle duvar baskı beton yöntemiyle duvarlarınızda en iyi sonuçları alacak ve estetik olarak mükemmeli yakalayacaksınız. Sizlere seyri doyumsuz renk ve desenlerle adeta canlı duvarlar teslim edeceğiz. Duvar baskı beton tercih sebebi açısından bir diğer önemli nokta ise rakibi olmaması ve bir benzerinin asla bulunmamasıdır. Kesinlikle çok kaliteli yapısı sayesinde sizlere bir kez masraf ettirir ve ondan sonra çok uzun yıllar sorunsuz hizmet sunar.

İşini bilen ustalarla çalıştığınızda sizin her istediğiniz deseni ve rengi duvarlarınıza çok iyi yansıtır ve sizlerin memnuniyeti açısından ellerinden gelenin en iyisini yaparlar. Duvar baskı betonlar sağlamlığı ve kalitesi kanıtlanmış uygulamalar olup gerçek manada kendilerine denk bir benzerleri bulunmamaktadır. Her tür dış etkene karşı yüksek derecede dirençli oluşları, güneş ışınlarından, kardan, yağmurdan ve soğuk havalardan kesinlikle etkilenmemelerini sağlamaktadır.

Nem ve küf tutmayan özellikleri sayesinde duvarlarınızı her tür nem ve yağmurdan koruyarak uzun ömürlü olmalarını sağlayacaktır. Yine beton malzemesinin özel içeriği ve boya maddesinde kullanılan renk pigmentlerinin kalitesi de duvar baskı beton tercih sebebi noktasında bizlere çok önemli ipuçları vermektedir. Duvar baskı beton uygulamasında isteğinize göre manzara desenleri de yine oluşturulabilmektedir, böylece kendinizi adeta bir manzaranın içerisinde bulabilmektesiniz.

Tam anlamıyla ve hakkıyla yapılan duvar baskı beton uygulamaları yüksek derecede oluşturduğu estetik görünüm ve farkla kesinlikle uygulandığı ortama bir ayrıcalık katar. Yine sizlerin tercihine göre renksiz olarak da seçebileceğiniz duvar baskı beton uygulamaları hem kalitesi hem de zarafeti ile artık sizlerin de vazgeçilmezi olacaktır. Hemen her mekana rahatlıkla uygulanabilir olması ve uygulandığı her alanda sizlere çok uzun yıllar sorunsuz hizmet etmesi de tercih edilmesindeki en önemli sebeplerden olmaktadır.

Duvar Baskı Beton Fiyatı

Duvar baskı beton uygulamalarında fiyatı belirleyen en temel kriter uygulanacak olan yerin büyüklüğü olmaktadır. Duvar baskı beton fiyatı rakiplerine oranla çok daha ekonomik olmaktadır. Çok daha uyguna bir işlem yapılmakta fakat yaptırmış olduğunuz işlem yine size rakiplerine oranla çok daha uzun yıllar sorunsuz hizmet edecektir. Böylece hem yaptırırken hem de kullanırken kazanmış olmaktasınız. Kesinlikle benzersiz bir sanatı en uygun fiyata yaptırabilmektesiniz. Duvar baskı beton uygulamalarında fiyat uygulanacak alanın metre karesi üzerinden belirlenmektedir.

Fakat siz eğer işini iyi bilen bir firma ile çalışırsanız, onlar yılların verdiği tecrübe ve ustalıkla işi çok daha kısa sürelerde bitirerek sizlere yine ekstra uygun bir duvar baskı beton fiyatı çıkarabilmektedirler. Duvar baskı beton uygulamaları hemen her bütçeye uygun olup kesinlikle sizleri zorlamayacaktır. Bu sebeple evlerinizde bu şıklığa ve estetik güzelliğe yer vermek için daha fazla beklemeyin.

Duvar Baskı Beton Kullanım Alanları Nerelerdir?

Baskı beton sistemleri esasen aklınıza gelebilecek hemen her alana rahatlıkla uygulanabilmektedir. Duvar baskı beton sistemleri de bu alanlardan bir tanesi olmaktadır. Duvarlara elle yerleştirilmiş aş görüntüsü veren uygulama duvarlardaki şıklığı ve renk canlılığı ile göz doldurmaktadır. Birçok farklı desende uygulanabilme imkanına sahip olmaktadır. Duvar baskı beton uygulamalarının çok tercih edilme sebepleri arasında hemen her tür duvara rahatlıkla uygulanabilme özelliği de etkili olmaktadır.

Adeta elle döşenmiş hissi uyandıran bu uygulamadan kesinlikle memnun kalacağınızdan emin olabilirsiniz. Çünkü uygulandığı bütün duvarlara ayrı bir hava ve sinerji katmaktadır. Biz müşterilerimize şunu daha garanti edebiliyoruz. Bir kez duvarlarına baskı beton uygulaması yaptırdıktan sonra asla başka bir uygulamayı istemeyecekler. Yaptığımız işe ve ortaya çıkan esere bu kadar güveniyoruz. Ancak burada elbette ki en önemli nokta kullanılan malzemenin kalitesi kadar, bu malzemeyi uygulayan kişilerde etkili olmaktadır. Bu yüzden kesinlikle köklü, ne yapması gerektiğini iyi bilen ve alanında uzman ekibe sahip firmalarla çalışmalısınız.

Bu alanda başarılı olmuş bir firmayla iş yapmanız oldukça sağlıklı sonuçlar almanızı sağlayacaktır. Bu alanda profesyonel ve köklü bir firma olarak duvar baskı beton uygulama alanları nelerdir diye merak edenlere, hemen her tür duvara rahatlıkla uygulanabilmektedir diyoruz. Bize bunu dedirten kullandığımız malzemenin kalitesi ve alanında uzman teknik elemanlarımız olmaktadır. Baskı beton uygulamasında sadece harcın kalitesi yeterli olmamaktadır. Bunun yanında kullanacağınız renk pigmentlerinin kalitesi de oldukça önemlidir. Renk pigmentlerinin kaliteli olması sonucu duvarlarınızın yüzeyi oldukça parlak ve canlı renklere sahip olacaktır.

Bu renkler kesinlikle kolay kolay canlılığını kaybetmez ve kolay kolay renklerinde solma meydana gelmez. Hemen her tür renkle kombine edebileceğiniz sınırsız sayıda desen seçeneği ile duvarlarınız adeta doğaya ait doğanın içinden bir nesne gibi görünecek. Duvar baskı beton uygulamasını; evinizin balkonuna, terasına, havuz kenarlarınıza ya da hemen her çeşit duvarınıza rahatlıkla uygulatabilmektesiniz.

Neden Duvar Baskı Beton Sistemleri?

Günümüzde dünya genelinde birçok firma, şirket, kurum ve şahıslar duvar baskı beton uygulamasını tercih etmektedir. Tercih etmeleri arasında birçok sebep olmakla birlikte bu sebeplerden bazıları var ki oldukça ön planda olmaktadır. İlk olarak duvarlarınız baskı beton uygulaması ile adeta yeniden şekillenmekte ve apayrı bir görünüme bürünmektedir. Bu sayede sanki duvarlarınızı yeni baştan yaptırmışsınız gibi bir görüntü oluşacaktır. Ortaya çıkacak olan görüntünün güzelliği bir yana, sizi duvarınızı yıktırıp yeni baştan yaptırma masrafından da kurtarmaktadır.

Duvar baskı beton tercih edilme sebepleri arasında ilk başta gelenlerden bir tanesi de kesinlikle duvarlarınızda estetik açıdan mükemmeli yakalayacaksınız. Sizlere orijinal desen ve renklerle uygulama yapılmış adeta canlı gibi görünen duvarlar teslim edilmektedir. Yine bu uygulamanın kesinlikle rakibi bulunmamaktadır. Eşsiz sağlamlık kalitesi le bir kez masraf edersiniz sonrasında ise ömürlük kullanırsınız. İşini bilen uzman ellerde kaliteli malzemelerle uygulanan baskı beton her istediğiniz duvara rahatlıkla uygulanabilme özelliğine sahiptir.

Baskı beton sistemleri bütün dünyada sağlamlığı ve kalitesi ile ün yapmış sistemlerdir. Hemen her tür hava koşullarına karşı oldukça dayanıklı olmaktadırlar. Kesinlikle yakıcı güneşten ya da çok soğuk havadan etkilenmemektedir. Hemen her tür dış etkene karşı oldukça dirençlidir. Duvar baskı beton uygulamaları kesinlikle nem ve küf tutmaz, böylece duvarlarınızda herhangi bir aşınma ya da yıpranma yaşanmamaktadır. Özel içeriği sebebiyle renk canlılığını uzun yıllar koruyabilen bu uygulama ile duvarlarınızda istediğiniz desenleri oluşturabilmekte ve adeta bir manzaraya bakar gibi olmaktasınız. En çok tercih edilme sebepleri arasında;

 • Dayanıklı, sağlam, uzun ömürlü ve oldukça şık bir görünüme sahiptir.
 • Kullanımı ve temizliği gayet kolay olmakla birlikte leke, küf ve nem tutmamaktadır.
 • Güneşten etkilenmez ve renk canlılığını kaybetmez.
 • Soğuk havalardan dolayı duvarlarınızda asla yıpranma ve çatlama oluşmaz.
 • Benzerlerine göre çok ekonomiktir.
 • Birçok farklı desen ve renk seçeneği bulunmaktadır.
 • Estetik görünümlere sahiptir.
 • Pratik bir işlemle gerçekleştirilmektedir. En başta bunlar olmak üzere daha birçok özelliği duvar baskı beton tercih edilme sebepleri arasında yer almaktadır.

Duvar Baskı Beton Fiyatları

Bu uygulamanın en çok tercih edilen uygulama olmasının en önemli sebeplerinden bir tanesi de ekonomik olmasıdır. Benzerlerine göre çok uyguna yaptırdığınız bu işlem sizlere rakiplerine oranla çok daha uzun yıllar hizmet etmektedir. Bu sayede hem yaptırırken hem de kullanırken kazanmış olacaksınız. Baskı beton uygulama fiyatları birçok etkene bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir.

Fiyatlarda firmanın kalitesi, kullanılan malzemenin kalitesi ve uygulanacak alanın büyüklüğü etkili olmaktadır. Burada en önemli olan ise yaptıracağınız firmanın köklü ve işini iyi bilen bir firma olması olmaktadır. Duvar baskı beton fiyatları iyi araştırılmalıdır, ancak bundan daha önemlisi işi vereceğiniz firmayı araştırmanız olmaktadır.

Baskı Beton Firması Seçilirken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Baskı beton uygulamalarında başarılı sonuçlar alabilmeniz iyi bir firmaya iş yaptırmanızdan geçmektedir. Bunun içinde kesinlikle firma tercihi noktasında aşağıdaki kriterleri göz önünde bulundurmalısınız.

 1. İş yaptıracağınız firmanın köklü ve etrafça bilinip beğenilen bir firma olmasına,
 2. Duvar baskı beton ile ilgili yeni teknolojileri kullanıp kullanmadığına,
 3. Çalıştırdığı elemanların alanında profesyonel kişilerden oluşup oluşmadığına,
 4. Üstlendiği işleri zamanında ve eksiksiz anlaşmadaki gibi teslim edip etmediğine,
 5. Sizden önce yapmış olduğu uygulamaların nasıl olduğuna ve kullananlar tarafından beğenilip beğenilmediğine,
 6. Ülkemizin hemen her yerinde iş alabilme kapasitesinin olup olmadığına,
 7. Duvar baskı beton uygulamaları ile ilgili yaptıkları çalışmalar sonrasında yaşanabilecek hemen her tür problemde teknik destek sağlayıp sağlamadıklarına,
 8. Müşteri memnuniyet oranlarına ve yaptıkları işe garanti verip vermedikleri gibi konuları kesinlikle iyice araştırmalısınız.

Yoksa işin öncesinde ya da sonrasında birçok problemler yaşayabilirsiniz. Bu noktada bizim vatandaşlarımıza tavsiyemiz her zaman bilindik ve alanında profesyonel ekiplere sahip olan firmalar ile iş yapmaları olmaktadır.

Baskı Beton

Zemin Baskı Beton

Duvar Baskı Beton

Baskı Beton Rampaları

Baskı Sıva Betonları
Süpürgeli Baskı Beton

 

Call Now Button
× Whatsapp