Kocaeli Baskı Beton

Kocaeli Baskı Beton

Günümüzün en popüler zemin uygulamalarından birisi baskı beton uygulamaları olmaktadır. Hem ekonomik olması hem sağlam ve uzun ömürlü olması hem de kısa sürede tamamlanması kendisini cazip kılmaktadır. Kocaeli baskı beton firmamız yıllardır halkımıza en kaliteli hizmeti yine en uygun fiyattan sunan tek firma olma özelliğini korumaktadır. Tamamen profesyonel bir ekiple çalışan firmamızın her çalışanı alanında en iyi kişilerden oluşmaktadır. Yüzlerce farklı desen ve renk çeşidine sahip uygulamalarımızla istediğiniz modeli seçebilmektesiniz.

Tamamen çevresiyle uyumlu bir görüntü oluşturan baskı beton uygulamaları, uygulandığı alana pozitif bir hava katmaktadır. Firma olarak bütün uygulamalarımızı garantili ve faturalı olarak yapmaktayız. Çünkü biz kullandığımız malzemeye ve çalıştığımız ekibimize sonuna kadar güveniyoruz. Yapılan uygulama %100 müşteri memnuniyeti garantili olup, daha memnun kalmayan hiçbir müşterimiz çıkmadı. Kocaeli baskı beton uygulaması eşsiz bir kalitede olup sizlere uzun yıllar sorunsuz bir şekilde hizmet sağlamaktadır.

Baskı beton uygulamaları çok sağlam ve dayanıklı uygulamalar olup, kesinlikle sorun yaşatmamaktadır. Görünüm olarak sizlere doyumsuz bir seyir keyfi sunacaktır. İster zemine isterseniz de bahçe duvarlarınıza uygulatabilirsiniz. Bu uygulamaları gören kişiler dönüp bir daha bakmaktadır. Uygulamalarımızla sizlere istediğiniz her havayı oluşturabilmekteyiz. İsterseniz otantik bir görüntü, isterseniz modern ya da çok daha canlı görüntüler elde edilebilmektedir. Günümüz teknolojisinin yanında bizim profesyonelliğimiz de eklenince gerçekten ortaya çok sağlam bir kaplama çıkmaktadır.

Aklınıza gelebilecek hemen her mekana rahatça uygulanabilme imkanı tanıyan bu sistemle siz hayal edin biz yapalım. İzmit baskı beton nedir diye soranlara istediğiniz her ortama uyumlu zeminler yapabilen profesyonel bir zemin kaplama sistemidir diyoruz. Evet gerçekten şuana kadar söylediklerimizin hepsi olduğu gibi bu sistemle çok daha fazlasını da elde edebilmektesiniz. Yapılan uygulamanın bir kere çok uzun ömürlü olması sizi ekstra masraflardan kurtarmaktadır. Müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutan firmamız garantili iş yapmaktadır. Çünkü biz kullandığımız malzemenin kalitesine ve çalışanlarımızın profesyonelliğine güveniyoruz.

Bu zaman kadar yapmış olduğumuz baskı beton uygulamalarımızda hiçbir müşterimize en ufak bir mağduriyet yaşatmadık. Tamamen müşteri memnuniyet odaklı çalışıyoruz. Bizi biz yapan ve dünden bugüne taşıyan, bugünden de yarına taşıyacak olan bu anlayışımız olmuştur. Yapmış olduğumuz baskı beton uygulamalarımızda en kaliteli malzemeleri kullanmaktayız. Kocaeli baskı beton uygulaması çok uzun ömürlü olmakta ve içeriğindeki renk pigmentlerinin kalitesinden dolayı rengi hep canlı kalmaktadır. Şimdi sizlere baskı beton uygulama alanlarımızın ne gibi yerler olduğundan bahsedeceğiz.

Yeni Yapılan İzmit Hastanesi Baskı Beton Uygulaması, Kocaeli
Yeni Yapılan İzmit Hastanesi Baskı Beton Uygulaması, Kocaeli

Kocaeli Baskı Beton Uygulama Alanları

Firma olarak çok geniş bir uygulama yelpazesine sahip olmaktayız. Bunda malzemelerimizin kalitesinin yanında elbette ki ekibimizin profesyonelliği de çok önemli olmaktadır. Uygulama alanlarımızı bir bir belirteceğiz ama kısaca özetleyecek olursak, “Siz hayale edin biz yapalım” sloganı ile ifade ediyoruz. Özellikle evlerinizin içerisindeki uygulama alanlarımız nereler oluyor onları belirtelim. Banyolar, mutfaklar, koridorlar, balkonlar ve teraslar bizim en başlıca uygulama alanlarımızdan olmaktadır.

Bunların haricinde özellikle bağ evi ya da villa tarzı yapılarınızın girişleri, havuz içi ve etrafı, yürüyüş yolları, garajlarınız ve bahçe duvarlarınız Kocaeli baskı beton uygulama alanları arasında olmaktadır. Bitti mi tabi ki hayır, özellikle son dönemlerde belediyelerden ve kamu kurumlarından birçok ihaleler almaktayız. Kaldırımlar, parklar, süs havuzları ve belediye binalarının içinin zemin kaplamaları işlemlerini yapmaktayız. Birde okullar, hastaneler, AVM’ler ve daha birçok alan bizim uygulama alanlarımıza girmektedir. Peki baskı beton uygulamalarını nasıl yapmaktayız biraz da bundan bahsedelim.

Kocaeli Baskı Beton
Kocaeli Baskı Beton

Kocaeli Baskı Beton Nasıl Yapılır?

  • Yıllardır bu işi yapan köklü bir firma olarak elbette ki artık işimizi profesyonel bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. İlk önce müşterilerimizle görüşür ve onların içini rahatlatacak teminatları sağlarız. Uygulamanın yapılması konusunda anlaştığımız zaman, Kocaeli baskı beton anlaşma şartlarını yazılı bir metne dökerek imzalı birer nüshası her iki tarafa da verilir. Böylece müşterilerimiz yapacağımız uygulamanın her bir aşamasından haberdar olmuş olmaktadır. Bu anlaşma metninin içerisinde hemen her tür detay yer almaktadır.
  • Müşterimizin istediği desen ve renk çeşidinden tutunda uygulamanın teslim tarihine kadar hemen her şey yazılmaktadır. Yine uygulamanın fiyatı ve müşterimizin ödeme planı da dahil olmak üzere her ayrıntıya burada yer verilir. Böylece yaptığımız işi şeffaf bir hale getirmiş oluyoruz. Anlaşma kısmı bittikten sonra artık bir sonraki kısma geçilebilmektedir.
  • İkinci aşamada baskı beton uygulamasının en önemli işlemi yer almaktadır. Zemin etüdü ve saha çalışması yapılacaktır. Uygulamanın çok sağlam ve sağlıklı olması için zemin etüdünün çok iyi yapılması ön şart olmaktadır. Bu yüzden Kocaeli baskı beton saha çalışması ekibi zemindeki her tür istenmeyen taş, toprak, kaya, çim, çalı gibi etkenleri temizlemektedir. Bu aşamada eğer zemin istenilen düzeyde olmazsa 4 inçlik taşlar yardımıyla granül dolgu yapılmaktadır.
  • Artık zemin etüdü tamamlandıktan sonra formların yerleştirilmesi kısmına geçebiliriz. Bu kısımda formların düzgün yerleştirilmesi ve zemine sağlam bir şekilde tutturulması çok önelidir. Çünkü uygun drenaj sıcaklığının elde edilebilmesi için formların düzgün bir şekilde olması gerekmektedir.
  • Formların ayarlanması işleminden sonra artık profesyonel ekibimiz tarafından özel içeriğe sahip kaliteli betonumuzun hazırlanması aşamasına geçebiliriz. Kocaeli baskı beton yerleştirme ekibimiz bu aşamada harcı beton mikserinde özel olarak hazırlamaktadır. Harç yeterli kıvama geldikten sonra artık zemine dökülme aşamasına geçilebilir. Dökme esnasında kesinlikle profesyonel bir ekip görev almalıdır. Çünkü betonun hiçbir şekilde zeminde boşluk bırakmadan tüm yüzeye eşit dağılımı sağlanmalıdır. Yine bunun yanında beton yüzeyinde hava kabarcığı kalmaması da çok önemli olmaktadır.
  • Betonun dökülme aşamasından sonra artık halk arasında şaplama olarak bilinen erken bitirme aşamasına geçilebilir. Bu aşamada metal bir levha ya da tahta yardımıyla beton yüzeyinde yüzdürülme yapılır ve pürüzsüz bir yüzey elde edilmesi amaçlanır. Kocaeli baskı beton şaplama ekibi bu konuda uzmanlaşmış olup tüm bu aşamaları çok kısa bir sürede profesyonelce gerçekleştirmektedir.
  • Bu aşamanın tamamlanmasından sonra taşlama dediğimiz çelik malalama aşmasına geçilmektedir. Artık müşterilerimizin seçmiş olduğu desenler ve renkler bu aşamada zemin yüzeyine uygulanmaktadır. Her bir aşama için uzman ekibimiz elinden gelen çalışmanın en iyisini ortaya koymaktadır. Baskı beton uygulamamızda yavaş yavaş sona yaklaşmaktayız. Taşlama işleminden sonra artık süpürge tekniği ile uygulamamızı bitirebiliriz. Fakat biz yine de yaptığımız uygulamaların çok sağlam ve uzun ömürlü olması için yüzeye son bir işlem daha uygulamaktayız.
  • Bu son aşamada kür adı verilen özel bir kimyasal karışım kullanılmaktadır. Tamamen sızdırmazlık özelliğine sahip bu karışım uygulama yüzeyine sürüldüğünde gözle görülmeyen her tür çatlağı ve pürüzü ortadan kaldırmaktadır. Kocaeli baskı beton kürleme ekibimiz bu karışı uygulayarak zemini hemen her tür kimyasalların aşındırıcı etkisinden korumaya almış olmaktadır.
    Yine bunun yanında bu karışım sayesinde baskı beton uygulamamız güneşin her türlü yakıcılığından ve soğuk havaların aşındırıcı etkisinden maksimum düzeyde korunmuş olmaktadır. Eğer sizde baskı beton uygulaması yaptırmayı düşünüyorsanız en kısa zamanda firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button
× Whatsapp