Şanlıurfa Baskı Beton

Şanlıurfa Baskı Beton

Son yılların en popüler uygulamalarından olan ve her mekâna rahatlıkla uygulanabilen zemin kaplama sistemlerine baskı beton denilmektedir. Şanlıurfa Baskı Beton firması olarak uzun yıllardan beridir halkımıza profesyonel hizmet sağlamaktayız.

Birbirinden farklı desenlerde ve renklerde yüzlerce seçeneğe sahip uygulama ile sizlerde kendi tarzınızı oluştura bilmektesiniz. Uygulandığı alanlara ayrı bir hava ve zarafet katan kaplama sistemi gerçekten eşsiz bir görünüme sahiptir. Özellikle estetik görüntüsünün yanında ekonomik olması ve sağlamlığı da tercih edilme sebepleri arasındadır.

Baskı beton uygulamaları çok kısa sürede tamamlanmakta olup, çok uzun yıllar sorunsuz bir şekilde hizmet vermektedir. Modeli gereği adeta taşların zemine elle döşenmiş bir görüntü oluşturması apayrı bir güzellik sunmaktadır. Benzer uygulamalarına kıyasla açık ara öde olan bu uygulama ile sizde çevresiyle uyumlu zemin kaplama sistemine kavuşabilirsiniz. Hemen her tür ve renkte kolaylıkla uygulanabilen Şanlıurfa Baskı Beton uygulaması, bu özelliği sayesinde çevresiyle uyum içerisinde olmaktadır.

İstediğiniz alana Urfa baskı beton çok geniş bir seçenek yelpazesi ile uygulata bilmektesiniz. İsterseniz antik bir hava, isterseniz yemyeşil bir doğa, ister deniz havası isterseniz de modern bir tarz oluştura bilmektesiniz. Yeter ki siz hayal edin biz her türlü uygularız. Çok kısa sürede uygulanabilen bu sistem ile uygulama yaptırdığınız yeri anında kullana bilmektesiniz. Yıllardan beri halkımıza garantili olarak hizmet veren firma olarak bizde baskı beton sistemlerini önermekteyiz. Çünkü vatandaşlarımız için hem ekonomik, hem dayanıklı hem de çok uzun ömürlü olmaktadır.

Günümüzde birçok kişi Şanlıurfa baskı beton nedir sorusunun cevabını merak etmektedir. Baskı beton uygulaması aslında yukarıda yazmış olduğumuz bütün özellikleri bünyesinde toplayan zemin kaplama sistemidir. İçeriğindeki birbirinden zengin renk pigmentleri çeşidiyle hemen her ortama kolayca uyumlu olanını bulabilmektesiniz. Yine kaliteli pigmentleri profesyonel işçiliğimizle buluştuğunda, güneşin her tür zararlarına karşı çok uzun yıllar dayanmaktadır. Yaptığımız bu uygulamalar özellikle yüksek dayanıklıkları ve estetik görünümleriyle ön plana çıkmaktadırlar.

Firmamızın en çok tercih edilen firma olmasının en başlıca sebebi profesyonel işçiliğimiz olmaktadır. Tabi bunun yanında %100 müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımızda bizi ön plana çıkaran unsurlardandır. Sağladığımız bu başarı neticesinde sadece bulunduğumuz ile değil, çevre illere de hizmet sağlamaktayız. Baskı beton her zaman olduğu gibi yine kalitenin ve güvenin değişmeyen adresi olmaktadır. Yaptığımız çalışmalar neticesinde daha en ufak bir olumsuz tepki almadık.

Tabi ki bu başarımız bir tesadüf olmamaktadır. Tamamen profesyonel bir ekiple çalışıyoruz ve işimizi severek yapıyoruz. Baskı beton uygulamaları uygulamasının kolaylığı kadar, temizliğinin de kolay olmasıyla müşterilerimizde ayrı bir memnuniyet oluşturmaktadır. Yapılan bu uygulamalar yüksek derecede memnuniyet oranına sahip olmaktadır. Peki, baskı beton ne gibi alanlara uygulanabilir diye merak ediyor olabilirsiniz.

Şanlıurfa Baskı Beton
Şanlıurfa Baskı Beton

Şanlıurfa Baskı Beton Uygulama Alanları Nelerdir?

Baskı beton uygulamasının o kadar geniş bir uygulama alanı olmaktadır ki siz bile inanamayacaksınız. Tamamen müşterilerimizin zevklerine göre hemen her mekâna rahatlıkla uygulayabilmekteyiz. Evlerinizin içerisindeki mutfaklar, banyolar, koridorlar, balkonlar ve teraslar bizim uygulama alanlarımızdandır. Şanlıurfa baskı beton uygulama alanları arasında; garajlar, bahçe duvarları, havuzlar, yürüyüş yolları ve evlerinizin ön kısmı bulunmaktadır. Yine bunların haricinde özellikle son yıllarda belediyelerden de birçok iş almaktayız.

Belediye binalarının içi, bahçesi, kaldırımlar, süs havuzları, parklar gibi alanlarda baskı beton uygulaması yapılmaktadır. Çünkü baskı beton uygulamaları uygulandıkları alanlara ayrı bir estetik hava katmaktadır. Özellikle kaldırımlarda insanlar yürürken ayrı bir keyif almaktadırlar. Yine kamu binalarında, AVM’lerde, hastane ve okullarda baskı beton uygulamalarına sıkça rastlanılmaktadır. Gördüğünüz gibi hemen her alana ve mekâna rahatlıkla uygulanabilmektedirler. Firma olarak müşteri memnuniyeti garantili iş yapıyor ve kesinlikle memnun kalmadığınız bir uygulamadan para almıyoruz.

Çünkü Şanlıurfa baskı beton uygulamaları size memnun kalmayacağınız hiçbir işi teslim etmemektedir. Birlikte çalıştığımız ekibimizin tamamı alanında uzman kişiler olup her birisi güvenilir ve dürüst kişilerdir. Firmamızı dünden bugüne taşıyan ve en başarılı baskı beton firması kılan elbette ki profesyonel ekibimizin başarısı olmaktadır. Şimdi baskı beton uygulamasını nasıl yapmaktayız birazda ondan bahsedelim.

Zemin Baskı Beton - 13

Şanlıurfa Baskı Beton Uygulaması Nasıl Yapılır?

  1. Firma olarak müşterilerimizle ilk önce anlaştığımız zaman, üzerinde anlaşılan her tür detayı yazılı bir metne dökeriz. Sözleşme adını verdiğimiz bu metinde yapacağımız bütün işlemler tek tek yer almaktadır. Müşterilerimizin seçmiş olduğu model ve renklerden tutunda uygulamanın maliyeti ve ödeme planına kadar her şey Şanlıurfa baskı beton sözleşme metnine yazılmaktadır. Böylece bu metnin bir nüshası müşterimize verilirken bir nüshası da bizde kalmaktadır. Böylece yaptığımız her uygulamanın şeffaflığını gözler önüne sermekteyiz.
  2. Sözleşme aşaması tamamlandıktan sonra saha ekibimiz uygulamanın yapılacağı alana giderek ilk ve en önemli aşamalardan birisi olan zemin etüdü aşamasını halleder. Zemindeki her tür çim, ot, çalı, taş, kaya, beton parçası gibi sakıncalı nesneler temizlenir. Oldukça düzgün bir zemin oluşturulmaya çalışılır. Eğer eldeki mevcutla düz bir zemin oluşturulamazsa, 4 inç büyüklüğündeki granül taşlar yardımıyla dolgu yılarak zemin uygun hale getirilir. Zemin düzgün olması aynı zamanda drenaj sıcaklığının oluşmasında da oldukça etkili olmaktadır.
  3. Zemin baskı beton saha çalışması yapan ekip, zemin etüdünü tamamladıktan sonra artık formların ayarlanması ve yerleştirilmesi kısmına geçmektedir. Formların düzgün yerleştirilmesi ve zemine sağlam bir şekilde tutturulması çok önemlidir. Formlar zemine genel olarak metal ya da ahşap kazıklarla tutturulmaktadır. Formların yerleştirilme aşamasının ardından uzman ekibimiz en önemli aşamalardan birisi olan harcın hazırlanmasına geçebilir.
  4. Harcın hazırlanması sıradan kişilerin yapacağı bir iş olmayıp, profesyonel bir ekip tarafından hazırlanması gerekmektedir. Uygun haça sıcaklığı da dâhil hemen her detaya göre içeriğini hazırlayan ekibimiz çok kaliteli bir iş çıkarmaktadır. Bu kısımda beton mikseri yardımıyla hazırlanan beton usul usul zemin yüzeyine dökülmektedir. Bu kısımda beton dökülürken Şanlıurfa baskı beton yerleştirme ekibi harcız yüzeyin her yerine eşit dağılmasını sağlamaktadır. Aynı zamanda yüzeyde hiç boşluk kalmaması ve yine kabarcık bırakılmaması çok önemli olmaktadır.
  5. Harcın eşit düzeyde dağılması, uygun drenaj sıcaklığının elde edilmesi açısından da çok önemli olmaktadır. Betonun dökülmesinin ardından artık halk arasında şaplama olarak bilinen aşamaya geçilebilmektedir. Bu aşamada beton yüzeyi bir metal ya da ahşap yardımıyla yüzdürülür ve tamamen pürüzsüz bir yüzey elde edilmeye çalışılır.
  6. Şaplama aşamasının ardından çelik malalama yapılarak artık beton yüzeyinde istenilen desen ve renklendirme işlemleri başlatılmış olur. Baskı beton uygulamamızda artık sona doğru yaklaşmaktayız. Desenlerin ve renklendirmenin yapılmasından sonra süpürge tekniği ile bitirme işlemi yapılır ve zeminimiz artık hazır hale gelir.
  7. En son olarak Şanlıurfa baskı beton kürleme aşaması uygulanmaktadır. Bu aşamada tamamen sızdırmazlık özelliğine sahip kür adı verilen karışım zemin yüzeyine uygulanır. Böylece yüzeydeki gözle görünmeyen çatlaklar ve pürüzler tamamen kapatılmış olur. Bu karışım baskı beton yüzeyini hemen her tür kimyasala ve hava koşullarına karşı çok daha dayanıklı kılmaktadır. Artık baskı beton yüzeyiniz sizlere çok uzun yıllar hizmet etmek için hazır hale gelmiştir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button
× Whatsapp