Gaziantep Baskı Beton

Gaziantep Baskı Beton

Son yılların en popüler uygulamalarından olan baskı beton, hemen her mekana kolaylıkla uygulanabilmektedir. Zemin kaplama sistemlerinin ortak adı olan bu işlem Gaziantep baskı beton ile profesyonel bir şekilde hayata geçirilmektedir. Firmamız ayrıcalığı ile birbirinden farklı yüzlerce değişik desendeki baskı beton uygulamalarını istediğiniz renkte uygulatabilmektesiniz. Uygulandığı hemen her mekana pozitif bir hava katan bu uygulama aynı zamanda çevresiyle de uyumlu olmaktadır.

Günümüz teknolojisi ve firmamızın profesyonelliği sayesinde baskı beton uygulamaları çok dayanıklı ve uzun ömürlü olmaktadır. Aklınıza gelebilecek hemen her mekana uygulanabilen bu sistem günümüzün en popüler zemin kaplama sistemleridir. Hem ekonomik olması, hem sağlam olması hem de uygulandığı alanlarda çok şık bir görüntü oluşturması baş tercih edilme sebepleridir. Gaziantep baskı beton nedir diye soranlara bizde kısaca yukarıda yazılı olan bütün özellikleri ve daha fazlasını bünyesinde barındıran kaplama sistemi diyoruz.

Şuana kadar hakkında yazdıklarımızın hiçbirisi abartı olmayı aksine eksik kalan cümlelerdir. Gerçekten bakanın dönüp bir daha baktığı bu uygulamalar mekanlarınıza fark katacaktır. Özellikle baskı beton kalıplarının sanki zemine taşların elle döşenmiş hissi oluşturması apayrı bir ayrıcalık olmaktadır. Düşünsenize evinizin zeminine ya da bahçenize kendi istediğiniz model ve renkte zemin kaplama yaptırıyorsunuz. Başka hiçbir yerde olmayan ister otantik bir tarz oluşturun ister modern isterseniz de daha canlı renkler tamamen size kalmış.

Firma olarak her zaman müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaya çalışıyoruz. Tamamen faturalı ve garantili iş yapıyor ve asla müşterilerimizi mağdur etmiyoruz. Çünkü Gaziantep baskı beton uygulama firmamız için müşteri memnuniyeti her şeyden üstün olmaktadır. Yaptığımız hiçbir işte en ufak bir konuda dahi müşterilerimizi mağdur etmedik ve her zaman müşteri haklıdır prensibi ile hareket ettik. Bizi sadece Gaziantep değil çevre iller içerisinde de en çok tercih edilen firma yapanda bu anlayışımız olmaktadır. Çalıştırdığımız her bir elemanımız alanının en iyisi olup tamamı profesyonel iş yapmaktadır.

Gaziantep Baskı Beton
Gaziantep Baskı Beton

Baskı beton uygulamalarının tüm bu özelliklerinin yanında uygulama süresinin kısa olması da kendisinin çok tercih edilme sebeplerindendir. İnsanlar piyasadaki en sağlam zemin kaplama sistemini hem uygun fiyata hem de daha kısa sürede almaktalar. Yapılan uygulamanın kısa sürmesi insanlarında evlerini ya da bahçelerini çok daha kısa sürede kullanmalarını sağlamaktadır. Gaziantep baskı beton uygulaması ekibi olarak uygulamamızı sizlere en kısa sürede teslim etmekteyiz. Böylece biran evvel müşterilerimizde hayatlarındaki normal düzene dönmektedirler.

Baskı beton uygulamaları içerisindeki renk pigmentlerinin kalitesi ve uygulamayı yapan ekibin profesyonelliği sayesinde çok uzun ömürlü olmaktadırlar. Uzun yıllar renk canlılığını asla kaybetmeden sizlere hizmet verecektir. Bu uygulama çok soğuk havalara ve yine aynı şekilde çok sıcak havalara karşı en dayanıklı uygulamalardan birisi olmaktadır. Bu yüzden yakıcı sıcaklarda bile renginin canlılığından taviz vermez. Burada tabi ki uygulamayı yapan ekibin becerisi de çok önemli olmaktadır.

Gaziantep Baskı Beton Uygulama Alanları

Firmamız çok köklü ve yılların firması olup sizlere bu alanda en iyi hizmeti sunacak ve kesinlikle aldığınız hizmetten memnun kalmanızı sağlayacak tek firmadır. Gaziantep baskı beton uygulama alanları çok geniş olup sizin hayal etmeniz bizim uygulamamız için yeterli olmaktadır. Firma olarak evlerinizin mutfak, banyo, koridor, balkon ve teras gibi alanlarına baskı beton uygulamalarını başarıyla yapmaktayız. Uygulama sonrası tamamen evin yapısıyla uyumlu olan ve çok şık görünümlü bir zemin ortaya çıkmaktadır.

Yine bahçe duvarlarınız, garajlarınız, yürüyüş yollarınız, merdiven ve merdiven önleri ile birlikte havuzlarınız bizim uygulama alanlarımızdan olmaktadır. Yine belediyeler başta olmak üzere birçok kamu kurum ve kuruluşlarından da ihale almaktayız. Özellikle son yıllarda parklarda ve kaldırımlarda baskı beton uygulamaları çok popüler bir hale gelmiştir. Bunların yanında belediye binaları, AVM’ler, okullar, hastaneler ve daha birçok mekan Gaziantep baskı beton uygulama alanları arasında yer almaktadır.

Firmamız baskı beton uygulama sistemini tercih ettiğinizde sonuçtan memnun kalacağınızı daha şimdiden taahhüt etmekteyiz. Çünkü biz kullandığımız malzemenin kalitesine, yaptığımız işçiliğe ve ortaya çıkacak olan ürüne her türlü kefil olmaktayız. Eğer sizde çevrenizdekilerden çok daha farklı bir konsepte sahip olmak istiyorsanız kesinlikle bizi tercih etmelisiniz. Şimdi birazda baskı beton uygulama nasıl yapılmakta ondan bahsedelim.

Gaziantep Baskı Beton Nasıl Uygulanır?

  • Firma olarak günümüzün en çok tercih edilen bu uygulamasını aşama aşama yapmaktayız. Bizim için her bir aşam birbirinden önemli olup her aşamaya büyük özen gösterilmektedir. İlk olarak müşterilerimizle anlaşmaya vardığımızda Gaziantep baskı beton anlaşma metni hazırlıyoruz. Bu metinde müşterilerimiz ile anlaşılan konuları içeren hemen her detay yer almaktadır. Uygulama yapılacak alanın büyüklüğünden, tutacak olan fiyata ve ödeme planına kadar her ayrıntı burada yer almaktadır. Böylece müşterilerimize karşı şeffaf bir uygulama sergilemiş oluyoruz.
  • Artık anlaşma metni tamamlandıktan sonra saha çalışmalarına başlayabiliriz. Çünkü baskı beton uygulamasının en önemli ve kritik aşamalarından birisi kaliteli ve düzgün bir zemin etüdü yapmaktır. Düzgün yapılmayan zemin etütlerinden başarılı sonuçlar alınması mümkün olmayacaktır. Gaziantep baskı beton saha çalışması ekibimizin il icraatı uygulama alanındaki taş, ot, çimen, kaya, beton parçası gibi zararlı etkenleri temizlemek olmaktadır. Zeminin düzgün bir yapıya kavuşması çok önemlidir.
  • Gerekli gördüğümüz takdirde zemine 4 inçlik taşlar ile granül dolgu yapmaktayız. Zemin ne kadar düzgün olursa drenaj sıcaklığı uygunluğu o kadar sağlam olur. Bu sayede kışın aşırı soğuklarda bile yapısını bozulmadan muhafaza edebilmektedir.
  • Zemin çalışmasının tamamlanmasının ardından formların ayarlanması ve yerleştirilmesi aşamasına geçebiliriz. Formların düzgün yerleştirilmesi çok önemlidir. Yine aynı şekilde ahşap ya da çelik kazıklarla zemine sağlam bir şekilde tutturulması gerekmektedir. Formların ayarlanma işleminden sonra artık uzman ekibimiz tarafından harcın karılması aşamasına geçilebilir. Gaziantep baskı beton yerleştirme ekibimiz için en önemli aşamalardan birisi de bu aşama olmaktadır. Çünkü baskı beton uygulamasının bel kemiği kaliteli bir harcın hazırlanması olmaktadır.
  • Bu yüzden ekibimiz bu aşamaya çok önem vermekte ve çok dikkat etmektedir. Artık harcın hazırlanma aşaması tamamlandıktan sonra zemine uygulanmasına geçilebilir. Hazırlanan harç dökülürken kesinlikle ekibimiz büyük bir gayretle harcın zeminin her yerine eşit dağılmasını sağlamaktadır. Hiç boşluk kalmadan ve bir yandan da yüzeyinde kabarcık bırakılmadan bu aşamanın tamamlanması çok önemlidir.
  • Betonun dökülmesinden sonra şaplama adını verdiğimiz yüzeyin pürüzsüz hale getirilmesi aşması gelmektedir. Bu aşamada amacımız tamamen düzgün ve pürüzsüz bir yüzey elde etmek olmaktadır. Artık yavaş yavaş Gaziantep baskı beton uygulaması işleminin sonuna doğru yaklaşıyoruz. Şaplama işleminden sonra taşlama işlemi dediğimiz kısma geçilir ve bu kısımda artık müşterilerin seçmiş olduğu desen ve renkler uygulanır.
  • Daha sonrasında nihai bitirme işlemi dediğimiz süpürge bitirme tekniği yapılır ve artık baskı beton için son bir aşama kalmış olur. Bu aşamada kürleme dediğimiz ve baskı betonun yüzeyini her tür olumsuz dış etkilerden koruyacak olan kimyasal bir karışım olmaktadır. Yapılan bu işlemin ardından da artık Gaziantep zemin baskı beton uygulaması hazır hale gelmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button
× Whatsapp