Kastamonu Baskı Beton

Kastamonu Baskı Beton

Kastamonu’da baskı beton işini yapan öncü firmalardan biriyiz. Baskı beton, beton atıldıktan sonra yüzeye kalıpların döşenmesiyle yapılan şekillerdir.Baskı beton diyince akla Kastamonu Baskı Beton gelir. Kastamonu Baskı beton uygulamalarında tüm yerler için zemin kaplamak için birebirdir. Önemli özelliklerinden biride taşlar tek tek döşenmiş gibi görünür oysaki burda baskılı beton teknolojisi kullanılıyor.Bir sürü renk ve desenlerde yapılıyor, granit gibi görünüm bile veren baskı beton bir sürü seçenek sunuyor müşterilerine.

Baskı beton demek yere beton atmak gibi düşünmemek gerek heykel traşlar gibi sanatçılık gerektiren bir iştir. Kastamonu Baskı Beton; baskı betonla alakalı tüm işleri ve süslerini Kastamonu’un bütün ilçelerinde mahallelerinde her yerde baskı beton işlerini yapıyor. BASKIBETON Uygulamaları ( Baskı Beton Uygulamaları / Baskılı Beton ) tüm mekanlar için tasarlanmış bir zemin kaplama sistemidir. Önemli özelliği, tek tek döşenmiş taş görüntüsü veren desen baskılı beton teknolojisi olmasıdır. Çok çeşitli renk ve desende uygulanabilen, granit ve diğer tabii taşların tüm doğal görünümünü veren Baskı Beton; Seçenek özgürlüğü, mukavemet değerleri, antik etkisi ve uygulama süresi ile geleneklere ve kültüre saygılı en yeni beton teknolojisidir.

En önemli özelliği , tek tek döşenmiş taş görüntüsü veren desen baskılı beton teknolojisi olmasıdır. Baskı Beton; Dökülen özel beton ile aynı anda yüzeye uygulanan, dolayısı ile betonla birlikte priz alan, yüksek mukavemetli, aşınıma ve darbelere dayanıklı, tozumayan, leke tutmayan, kaydırmazlık sağlayan, solmayan, netice olarak tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek, gelecek nesillerle de yaşayacak yegane kaplama sistemidir.

Duvar Baskı Beton nedir?

Duvar Baskı Beton uygulamaları, taş duvar kağıdı ve tuğla kaplama ile oluşturulan çeşitli taş ve tuğla desenlerinin gerçekçi bir şekilde 3D görünümünü oluşturmak ve derin duvar dokuları için özel olarak tasarlanmış çimento formülasyonlarının katmanları olup, duvara çağdaş ve geleneksel bir görünüme sahip doğal bir parlaklık kazandırır.

Teknolojideki gelişmeler, duvarlarımız için geniş bir yelpazede seçenekler sunmuş olsa da, doğal görünüm arayışı içindeyseniz. Tescilli Duvar Baskı Beton, sizin doğaya daha yakın olmanızı sağlar. Hiçbir ürün bu özel olarak formüle edilmiş estetik tasarıma çok yakın değildir. Kaba yüzeyleri nemi tutmaz, bu nedenle duvarlarınızdaki çatlaklara ve kraterlere elveda diyebilirsiniz. Sert hava şartlarına yıllarca maruz kalsa bile, doğal görüntüsünden taviz vermez. Hayat boyu dayanıklılık ve sağlamlık ile birlikte gelir.
Duvar Baskı Beton Sisteminin Avantajları; Duvar kaplamaları ile duvarlar için çimento kaplama sistemidir ve başlıca avantajlarından dolayı kendisi için bir niş yaratmıştır:
– Dayanıklılık
– Herhangi bir yüzeye kolayca adapte edilebilir
– Duvardaki çatlakları önler
– Diğer duvar baskı türlerine göre daha ekonomiktir.
– Aşırı sıcak veya soğuk hava koşullarına karşı dirençlidir
– Benzersiz şekilde tasarlanabilir
– Hafif
– Uygulanması kolay
– Zengin bir görünüm kazandırır
Duvar baskı beton, hem iç mekanlara hem de yollar, havuz terasları, teraslar, sundurmalar ve benzeri dış cephelere uygulanabilir.
Duvar baskı beton, alçıpan, ahşap, duvar gibi çeşitli yüzeylerde ve temel gerektirmeden çeşitli yüzeylerde uygulanabilir. Duvar kaplama sistemleri sert güneş ışığında solmaz. Ayrıca neme dayanıklıdır. Sorunsuz bakım, her yeni projede zorunluluk haline getirdi. Mevcut pazarda çok fazla seçeneğe sahip olmakla birlikte, duvar baskı beton her mimarın imza stilinin bir parçası haline geliyor.

Çok çeşitli dikey yüzeyler için formüle edilmiştir. Alçıpan, ahşap, duvarcılık ve çeşitli diğer yüzeylerde kullanılmaktadır.

 • İleri boyama teknikleri.
 • Çok çeşitli renk şemaları.
 • Dokulu pul tasarımları geniş bir yelpazede.
 • 2 cm kalınlığa kadar hafif, yalıtılmış ve nefes alabilir, sarkmayan kaplamalar.
 • Uzun ömürlü ve sağlam dekoratif duvarlar.
 • İç ve dış mekanlar için uygundur.
 • Tuğla ve Doğal Taşlardan daha düşük işçilik maliyeti
 • Düşük montaj maliyetleri
 • Çok az hazırlık çalışması.
 • Gün içinde monte edilebilecek tuğla taşlarının, sınırı olmaksızın hızlı, çekici tesisatlar
Evet, duvar baskı betonlar duvarlara yapılabildiği gibi aynı zamanda daha başka birçok alana da uygulanabilme özelliğine sahip bir uygulamadır. Yapılan çalışma neticesinde adeta duvarlara sanki elle taş döşenmiş görüntüsü ve hissi oluşturmaktadır. Duvar baskı beton uygulama alanları arasında; duvarlarınız, terasınız, bahçe havuzunuz ve kaldırımlarınız, garajınız, banyonuz ve mutfağınız yer alabilmektedir. Bunların haricinde birçok kamu binalarında ve belediye havuzlarında da uygulanabilmektedir.

Kısaca kullanım alan yelpazesi çok geniş olan bir uygulamadır. Tamamen garantili olarak yapılan bu uygulama çok uzun yıllar bozulmadan ve görüntü canlılığını yitirmeden sizlere hizmet verebilmektedir. Burada önemli olan nokta tamamen müşteri memnuniyet odaklı ve işin uzmanı olan kişilerle iş yapmak olmaktadır. Her ne kadar basit bir iş gibi görünse de kesinlikle incelikleri ve detayları olan bir uygulamadır. Bu yüzden iş yaptıracağınız ekip tecrübeli, alanında profesyonel ve işin hakkını verebilecek kişiler olmalıdır.

Baskı beton uygulamaları sizlere en doğal duvar görünümlerinin elde edilmesini sağlayacaktır. Elbette bu başarının elde edilebilmesi için yine çalışacağınız ekibin alanında uzman olması gerekmektedir. Fizibilite çalışmalarını çok iyi yapmalı ve kaliteli malzemelerden elde edilmiş harç kullanmalıdır. Hemen her işte olduğu gibi bu işte de işin inceliklerini ve bilmek ve bunu en iyi şekilde yansıtmak çok önemli olmaktadır. Bu alanda sizlere en kaliteli hizmeti sunacak bir ekibe sahibiz ve yaptığımız her işi garantili olarak yapmaktayız.

Biz hemen her çalışmamızın öncesinde sizlere iş bitiminde ortaya çıkacak sonuç hakkında bir ön izleme yaptırmaktayız. Bu ön izleme sonrasında sizin onayınıza göre işimizi yapmakta ve size izlediğiniz haliyle aynen teslim etmekteyiz. Zaten bizi biz yapan dünden bugüne, bugünden de yarına taşıyacak olan kaliteli hizmet anlayışımız olmaktadır. Duvar baskı beton uygulama ekibimizin tamamı profesyonel kişilerden oluşmakta olup, her birisi alanının en iyilerindendir. Böylesi bir ekiple iş yapıyor olmamızda yine bizim marka değerimize değer katmaktadır. Ekibimizin başarısı sayesinde sadece bulunduğumuz ilden değil, başka illerden de iş almaktayız.

Duvar Baskı Beton Neden Çok Tercih Edilmekte?

 • Adeta duvarın betonla bütünleşmesini sağlayan bu uygulama ile duvarlarınız yeniden hayat bulacaktır. Duvarlarınız bu uygulama ile birbirinden farklı desenlerde çok şık görünümlere kavuşabilmektedir. Bu yöntemle hemen her duvara özgü modeller geliştirilebilmektedir. Ayrıca zamanla yakıcı güneşin, yağmurun ve soğuk havanın etkisinden duvarlarınızdaki oluşan yıpranmalar bu uygulama ile ortadan kalkmaktadır. Duvar baskı beton uygulaması tercih sebepleri arasında her tür hava koşullarına çok uzun yıllar dayanabilmesi de olmaktadır.
 • Uygulamanın dış yüzüne sürülen özel karışım hem duvardaki çatlakları kapatmakta hem de uygulamayı hemen her tür hava koşullarına çok dayanıklı bir hale getirmektedir. Benzerleri ile karşılaştırılmayacak derecede fark oluşturan çalışmalardır. Hem uygulaması kolay hem daha ekonomik hem de çok daha uzun ömürlü olmaktadırlar. Bu uygulama ile bahçe duvarlarınızı çevre şartları ile uyumlu hale getirebilir ve çok hoş görünümler elde edebilirsiniz. Yine aynı şekilde banyo duvarlarınıza da uygulatarak çok şık bir görünüm oluşturabilirsiniz.
 • İnsanlar özellikle bahçe havuz duvarlarına uygulatarak estetik bir görünüme sahip havuzlara kavuşmaktalar. Uzun yıllardır bu işi yapıyoruz ve şunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Hangi alana uygulatırsanız uygulatın, duvar baskı beton uygulamaları kesinlikle uygulandığı alanlarda fark yaratacak bir çalışmadır. Yapılan çalışmalar neticesinde meydana gelen duvarlar aynı zamanda oldukça sağlam bir yapıya kavuşmaktadır.
 • Bu uygulamanın genel olarak tercih edilme sebeplerini yazacak olursak başta dayanıklılığı gelmektedir.
 • Hemen her tür yüzeye çok kolay bir şekilde adapte olabilmektedir. Duvarlardaki çatlakları önler ve asla nem tutmaz.
 • Tamamen zevkinize uygun tasarımlar oluşturabilirsiniz. Bu da sizi çevrenizdeki kişilerden oldukça farklı birisi kılacaktır.

Duvar Baskı Beton Fiyatları Ne Kadar?

Yapılan çalışmaların kalitesi ve sonucu ortadadır. Bu zamana kadar duvar baskı beton uygulaması yaptırıp da herhangi bir şikâyeti ya da memnuniyetsizliği olan müşterimiz olmamıştır. Burada elbette ki işi yapan kişilerin profesyonelliği de çok önemli olmaktadır. Genel olarak duvar baskı beton fiyatları başka duvar baskı uygulamalarına göre çok uygun olmaktadır. Fiyatın net olarak belirlenmesi için ise uygulamanın yapılacağı alanın görülmesi, ölçülmesi ve incelenmesi gerekmektedir.

Çünkü duvarın fiziki yapısı ve büyüklüğü fiyat belirleme de en önemli etkenlerden olmaktadır. Fakat ürünün fiyatına göre kalitesi değerlendirilecek olursa gerçekten uygulama açık ara önde olacaktır. Sadece uygulamanın güzelliği ve kalitesi değil, aynı zamanda uzun ömürlülüğü de fiyatın uygun olması açısından çok önemli bir etkendir. Evinizin ya da bahçenizin duvarlarını rengârenk desenlerle adeta canlı birer varlıklara dönüştürebilirsiniz. İşin gerçeği bu uygulamaya vermiş olduğunuz hemen her kuruşun karşılığını fazlasıyla almış olacaksınız.

Duvar baskı beton fiyatları bu yüzden rakiplerine göre sizler için çok daha uygun ve ekonomik olmaktadır. Başka uygulamaları hem çok daha pahalıya yaptırmaktasınız hem de çok kısa sürede deforme olup yeni bir masrafa girmektesiniz. Bu uygulama ise bir kez yaptırdığınızda size çok uzun yıllar sorunsuz bir şekilde hizmet edecektir.

Call Now Button
× Whatsapp