Hakkari Baskı Beton

Hakkari Baskı Beton

Hakkari’da baskı beton işini yapan öncü firmalardan biriyiz. Baskı beton, beton atıldıktan sonra yüzeye kalıpların döşenmesiyle yapılan şekillerdir.Baskı beton diyince akla Hakkari Baskı Beton gelir. Hakkari Baskı beton uygulamalarında tüm yerler için zemin kaplamak için birebirdir. Önemli özelliklerinden biride taşlar tek tek döşenmiş gibi görünür oysaki burda baskılı beton teknolojisi kullanılıyor.Bir sürü renk ve desenlerde yapılıyor, granit gibi görünüm bile veren baskı beton bir sürü seçenek sunuyor müşterilerine.

Baskı beton demek yere beton atmak gibi düşünmemek gerek heykel traşlar gibi sanatçılık gerektiren bir iştir.Hakkari Baskı Beton; baskı betonla alakalı tüm işleri ve süslerini Hakkari’in bütün ilçelerinde mahallelerinde heryerde baskı beton işlerini yapıyor.

Zemin Baskı Beton ile Dekoratif Zeminler

İnsanlar ilk dekoratif zemin baskı beton ile tanıştığında, güzelliğiyle, sağlamlığıyla, geniş renk ve desen yelpazesiyle ve uzun yıllar kullanabilme avantajıyla, artık sıradan ve estetikten uzak beton zeminleri unutmuş durumdalar.

Neredeyse tüm zeminlerde kullanılabilen zemin baskı beton, çoğunlukla alışveriş merkezleri, cafeler, restoranlar, çocuk parkları, otoparklar, tarihi mekanlar, kaldırım ve patikalar, koşu yolları, turistik tesisler ve hatenlerin zeminlerinde kullanılabilmektedir. Amaç, uygulamanın yapıldığı zemine, sanatsal bir değer katarak, desenlerin ve renklerin çevreyle bütünlüğünü sağlamaktır.

Hayatımızın her alanında olduğu gibi, zemin baskı beton uygulamaları da beraberinde, insanların aklına “Estetik özelliklerinin ötesinde, gerçekten kaliteli malzemelerin kullanıldığı ve uzun vadede kullanabilir miyim?” gibi soruların gelmesidir. Herhangi bir baskı malzemesi gibi betonun da bazı derz avantajları vardır. Çoğunun üstesinden gelinmesi çok kolaydır ve zemin baskı beton uygulamalarında, pozitif yönleri negatif yönlerinden çok daha ağır basmaktadır.

Dekoratif görünümlü bir zemin mi istiyorsunuz? Karar vermenize yardımcı olmak için, zemin baskı beton fiyatları, faydaları, görünüm, performans ve bakımıyla ilgili sık sorulan soruların cevaplarını aşağıda bulabilirsiniz.

Zemin Baskı Beton Fiyatları

Zemin baskı beton; seramik, kiremit ve mermer gibi yüksek fiyat ve yapımı uzun süren kaplamalar ile karşılaştırıldığında, ekonomik bir alternatiftir. Bununla birlikte, yılların verdiği uzmanlık performansımızla, fiyatları daha da indirgemekteyiz. Ayrıca, zemin baskı beton ömrü, diğer kaplamalara göre daha uzun ömürlü olduğundan dolayı, uzun vadede paradan tasarruf etmenizi sağlar. Çünkü daha sağlam ve kaliteli malzemelerden yapıldığından dolayı, yıpranmaya, eskimeye ve deforme olamaya oldukça dirençlidir ve sürekli değiştirmek zorunda kalmazsınız. Zemin baskı beton fiyatları, uygulanacak zeminin metrekare cinsinden boyutlarına ve kullanılacak desen miktarına göre değişmektedir. Fiyatlar belirlenmeden önce, uzmanlarımız zeminin durumu için keşifte bulunurlar ve  zemin sahibine fiyat bildirimi yapılır.

Her Yer veya Mekana Özgü Zemin Baskı Betonu Var mıdır?

Günümüzün teknolojik gelişimi, zemin baskı beton çeşitliliğini de arttırmaktadır. Bunların başında desen ve renklerdir. Uygulama yapılmadan önce, uzmanlarımız zemin bulunduğu çevreyi iyi bir şekilde analiz eder. Zemin baskı beton uygulamasında en fazla dikkat edilenler; zemin çevresinin, sosyal, kültürel ve doğal yapısıdır. Uzmanlarımız, bu üç özelliği analiz ettikten sonra, müşteriye en uygun zemin baskı beton desenleri, renkleri ve kalıpları, katalog şeklinde sunmaktadır. Geniş dekoratif desen ve renk yelpazemizle, her zemine uygun kalıplarımız bulunmaktadır. Önemli olan, kullanılacak malzemenin, çevreyle bütünlüğünü sağlamak ve estetik bir görünüm kazandırmaktır.

Zemin Baskı Beton Uygulaması Ne Kadar Zaman Alır?

Uygulama süresini en fazla etkileyen nokta, baskı betonun yapılacağı zeminin boyutudur. Boyut ne kadar büyük olursa, uygulamanın bitmesi de aynı şekilde uzun sürecektir. Bunun yanı sıra, zemin baskı betonun yapılacağı yerin fiziki alt yapısı, mevsim, hava durumu ve değişken ince ayrıntılar da uygulama süreceni etkileyecektir. Uzmanlarımız ve geniş kadromuz ile her uygulamada, süreci minimize etmekte ve müşteriye vaat edilen zamanda diliminde işi tamamlamaktayız.

Uygulamada Kullanılan Renk ve Desenler, Zamanla Bozulur Mu?

Uygulamalarımızda, her zaman kaliteli ve standartlara uygun malzemeler kullanılmaktadır. Uzun yıllar kullanılabilen zemin baskı betonlarında, desenlerin bozulması, çökmesi, kırılması veya çatlaması söz konusu değildir. Aynı şekilde, kullandığımız üstün kaliteli boyalarda bulunan renk pigmentleri, her mevsimde özgünlüğünü korumaktadır. Aşırı Güneş ışığı, yağmur veya kar gibi doğa olaylarına oldukça dirençlidir. Bunun için her müşterimize, zemin baskı beton garantisi vermekteyiz.

Call Now Button
× Whatsapp