Antalya Baskı Beton

Antalya Baskı Beton

Antalya Baskı Beton
Antalya Baskı Beton

Baskı beton uygulamaları günümüz teknolojisi sayesinde çok uzun ömürlü olan ve bu yüzden de en çok tercih edilen uygulama olmaktadır. Antalya baskı beton ise kendi alanında bir çığır açmış ve en kaliteli malzemelerle en sağlam baskı beton uygulamasını yapar olmuştur. Baskı beton her ne kadar kısa bir sürede tamamlanan uygulama olsa da incelikleri oldukça fazla olup tamamen alanında uzman bir ekip ile yapılması gereken bir iştir. elvanbaskıbeton.com olarak 12 yılın getirdiği tecrübe ve deneyimli kadromuzla 2010 yılından bu yana resmi olarak tasarımlarımızı ayağınızın altına seriyoruz.
baskı beton , baski beton , BASKI BETON , BASKİ BETON , baskı beton m2 fiyatı , baskı beton birim fiyatı , baskı beton çeşitleri , baskı beton modelleri , baskı beton desenleri , baskı beton kalıpları , istanbul baskı beton , ankara baskı beton , izmir baskı beton , Elaziğ baskı beton .Irak baskı beton .Erbil baskı beton.dohuk baskı beton yurt içi .yurt dişi olmak üzere hemen hemen her yere hizmet vermekteyiz .
Duvar Baskı Beton , Zemin Baskı Beton , Endüstriyel Baskı Beton , Dezaktif Baskı Beton , Yapay Kaya ve Şelale , Epoksi Baskı Beton , Beton çevre düzenleme .gibi bir çok kalem işleri. Yapıyoruz.
Firma olarak müşteri memnuniyetini tüm hizmetlerimizin merkezine almakta ve işlerimizi bu merkez eksenli yapmaktayız. Müşterilerimizin memnuniyeti adına başta ekonomik olması açısından elimizden gelen her tür hizmeti sağlıyoruz. Baskı beton uygulamalarında ister zemin ister duvar hiç fark etmez her zaman en iyi işi çıkarmaktayız. Antalya baskı beton bünyesinde işinde oldukça tecrübeli ve uzman bir ekiple çalışmaktadır. Bu uygulama için en önemli olan da gerçekten uygulamayı yapacak kişilerin profesyonel olması gerektiğidir. Şimdi sizlere işimizi nasıl yaptığımızı başlıklar halinde özetleyelim

Yapılarınıza Yepyeni Bir Görünüm Kazandırın

Yaşadığımız yerin ve bulunduğumuz çevrenin bize huzur vermesi bakımlı ve dekoratif olmasıyla örtüşür. Temiz ve güzel bir alanda yaşamak herkesin isteğidir. Son yıllarda bu özel alanları ortaya çıkarmak isteyenler baskı beton çalışması hizmetini alıyor. Bu hizmet güzel ve zarif alanları ortaya çıkarıyor. Baskı beton çalışmalarında çimentonun dekoratif objeler ile karıştırılması tekniği uygulanıyor.

Bu teknik duvar ve yer zemini gibi alanlara farklı bir gösteriş ve görsel tema ekliyor. Banyo, teras, balkon, bahçe, iç mekan, dış mekan, avm bahçesi, içi ve duvarları, okul bahçeleri ve daha birçok alanda baskı beton çalışması yapılıyor.

Baskı Beton Tasarımlarıyla Görünümde Şıklık

Baskı beton tasarımları her alanda görsel bir şıklık yaratıyor. Elvan Baskı Beton sitesi bu alanda en kaliteli hizmeti en gelişmiş teknikler ile uyguluyor. Firmaya ulaşarak baskı beton teknikleri hakkında en ayrıntılı bilgiyi edinebilirsiniz. Yaşam alanınıza veya oturduğunu çevreye güzel bir görsel eklemek için bu çalışmalardan yararlanabilirsiniz.

Baskı Beton Tasarımlarıyla Dayanıklı Alanlar

Baskı Beton çalışmaları yalnızca duvarlara değil yer zeminlerine de uygulanıyor. Zemin baskı beton tasarımlarında yer zeminleri çok daha farklı bir görsele bürünüyor.  Duvar baskı beton tasarımlarında ise duvarlar farklı motiflerle yeniden dizayn ediliyor. Elvan Baskı Beton sitesi yapmış olduğu çalışmalarla her türlü yapıda görsel bir şahanelik oluşturuyor. Yapılarınıza tarz bir görünüm eklemek için firma ile iletişim kurabilirsiniz

Wash Beton Nedir?

TANIM: Değişik boyutlarda, kendi aralarında uyumlu bir görünüme sahip doğal dere çakılı, tamburlanmış taşlar, podima taşı ya da isteğe bağlı olarak çeşitli renk tonlarında doğal halde bulunan, büyüklükleri ve renkleri birbirinden farklı olan çakıl taşları barındıran, yüksek dozajlı çimento ile hazırlanmış ve yüksek basınç altında preslenere yüzeyine özel işlem uygulanmış yer döşeme malzemesidir.

ÖZELLİKLER :Kuvvetle preslendiği için mukavemeti üst düzeydedir.Yüzeyindeki çakıllar tamamen doğal olması nedeniyle aşınma ihtimali minimumdur.Estetik ve doğal görünümü ile de özellikle mimari projelerde tercih sebebidir.Ayrıca gereksinimler doğrultusunda Wash Beton görünümlü bordür(Wash-Bordür), basamak kaplama taşı, yürüme taşları, çim taşları da üretilebilmektedir.Bu sayede projede bütünlük sağlanabilir.Wash(yıkanmış) ürünler tamamen doğal çakıl taşından üretildiği ve çok yüksek basınç altında preslendiği için yıllara meydan okuyabilecek bir yapıya sahiptir.
KULLANIM ALANLARI :Wash Beton, yüzey dokusundan dolayı, kayganlığın sorun yaratabileceği zeminlerde (meyilli alanlarda, yürüyüş yollarında, garaj giriş ve çıkışlarında, yaya kaldırımlarında) kullanmak için idealdir. İnsan trafiğinin yoğun olduğu iç ve dış mekanlar, okul ve park bahçeleri gibi mekanlarda kullanılabilir.

Wash Beton Karo, Wash Beton , Wasch Beton Karo, Çakıllı Karo Nedir ?

Halk arasında bir çok adı vardır ancak asıl adı Wash Beton Karodur.

Wash Beton Karo

bahçelerde, sitelerde , binalarda dekorize amaçlı veya iş merkezlerinin önlerinde kullanılarak daha kurumsal bir görünüm elde etmenizi sağlar.

Wash Beton Karo

günümüzde bir çok yerde görmeniz mümkündür.

Ölçü olarak 30×30 ve 40×40 olarak mevcuttur.

Call Now Button
× Whatsapp