Antalya Baskı Beton

Antalya Baskı Beton

Hemen her mekânda rahatlıkla kendisine uygulanma imkânı bulan ve uzun ömürlü olan zemin kaplama sistemlerine baskı beton denilmektedir. Antalya baskı beton zemin kaplama olarak sadece bulunduğumuz ile değil, ülkemizin hemen her yerine kaliteli hizmet anlayışımızı götürmekteyiz. Birbirinden farklı renk ve desenlerde uygulanabilme seçeneği sayesinde hemen her mekâna rahatlıkla uyum sağlayabilen görüntüler oluşturmaktadır. Bası beton uygulamaları çevresiyle tamamen uyum içerisinde olmaktadır. Ayrıca baskı beton uygulamalarımız sadece desen ve renk çeşidiyle ön plana çıkmamaktadır.

Bunun yanı sıra estetik görünümleri ve çok uzun ömürlü olmaları da bu uygulamaları halkımız tarafından tercih edilme sebebi kılmaktadır. Yapılan uygulama sonucu adeta taşların tek tek döşenmiş görünümü oluşturması da bir başka ahenk oluşturmaktadır. Kısaca baskı beton uygulamaları noktasında çok geniş bir uygulama yelpazesine sahip olmaktasınız. Uzun yıllardır Antalya baskı beton firması olarak bu işi yapmaktayız. Yaptığımız çalışmaların tamamı garantili olup, her bir işimizi büyük bir titizlik içerisinde ve profesyonel ekiple gerçekleştiriyoruz.

Bu uygulama benzerleriyle kıyaslanamayacak kadar eşsiz bir özelliğe sahip olmaktadır. Hem çok uzun ömürlü olması hem de kısa süre içerisinde tamamlanması kendisini tercih edilme noktasında açık ara öne çıkartıyor. Firma olarak %100 müşteri memnuniyeti prensibi ile çalışmamız ve yaptığımız uygulamaların çok kaliteli olması bizi en çok tercih edilen firma kılmaktadır. Çünkü biz ekip olarak işimizi ciddiye alıyor ve severek yapıyoruz. Her bir çalışanımız alanında en iyisi olup, profesyonel bir iş çıkarmaktadır.

Antalya Baskı Beton Uygulama Alanları

Çevresiyle oldukça uyumlu bir hale gelen bu uygulamanın uygulanma alanı oldukça geniştir. Aklınıza gelebilecek hemen her alana uygulanabilme imkânı bulunmaktadır. Antalya baskı beton uygulama alanları arasında mutfaklar, banyolar, koridorlar, teraslar, garajlar ve bahçe havuzları bulunmaktadır. Bunların haricinde yine villalarınızın bahçesi, tabanı, havuzu, yürüyüş yolları gibi alanlarda bizim uygulama alanlarımıza girebilmektedir. Yine bahçe duvarlarınız, kaldırımlar, park yürüyüş yolları, kamu binaları ve çok daha fazlası baskı beton uygulama alanları için çok uygun alanlardır.

Gördüğünüz gibi uygulama alanları noktasında çok geniş bir yelpazeye sahip baskı beton ile sizde birbirinden güzel zeminlere kavuşacaksınız. Uygulatacağınız yeri hayal etmesi sizden, en güzel şekilde uygulamak ise bizden olsun. Tamamen çevresiyle uyumlu halde olan bu uygulamalar çok uzun yıllar canlılığını koruyabilmektedir. Kesinlikle en ufak bir aşınmaya ya da bozulmaya maruz kalmadan ilk günkü canlılığını korumaktadır. Zemin baskı beton uygulaması harcında kullandığımız malzemelerin tamamı kaliteli malzemelerdir. Yine kaliteli renk pigmentleri sayesinde her tür hava koşuluna karşı dayanıklıdır.

Antalya Baskı Beton
Antalya Baskı Beton

Kısa sürede uygulanabilen bu teknik sayesinde zeminleriniz çok daha sağlam, şık ve uzun ömürlü olacaktır. Aynı şekilde duvarlarınız ve havuz kenarlarınızda aynı şekilde sağlam ve estetik olacaktır. Soğuğa ve yakıcı güneşe karşı bundan daha dayanıklı bir teknik bulmanız neredeyse imkânsızdır. Baskı beton uygulamalarının sadece uygulaması kolay olmayıp aynı zamanda temizliği de çok kolay olmaktadır. Kesinlikle sizi yormadan çok basit bir şekilde temizlenmekte ve ilk günkü canlılığına kavuşmaktadır. Kesinlikle memnun kalacağınız Antalya baskı beton uygulama çalışması ile sizde artık çok hoş görünümlü zemin ve duvarlara kavuşacaksınız.

Antalya Baskı Beton Nasıl Yapılır?

Baskı beton uygulamasına başlamadan önce müşterimizle her tür detay hakkında konuşmakta ve bunu bir sözleşmeye yansıtmaktayız. Bizim için şeffaflık ve müşteri memnuniyeti her şeyden önce gelmektedir. Bu yüzden yapacağımız her bir işi, maliyeti, ödeme planını, garanti süresini ve daha fazlası bu sözleşmede yer alır. Böylece her iki tarafında içi rahat etmiş olur. Sözleşme aşamasının tamamlanmasından sonra artık uygulama alanına saha çalışanlarımızı gönderebiliriz.

Her birisi alanının en iyisi olan saha çalışanlarımız baskı beton uygulaması için ilk ve en önemli aşama olan zemin etüdünü ayarlama işlemini yaparlar. Zemindeki çalı, ot, taş, kaya, beton parçası, çim, kesek gibi her tür olumsuz alt tabaka temizlenmelidir. Antalya baskı beton saha çalışması ekibi tüm bu olumsuz maddeleri alarak zemini düz bir hale getirirler. İhtiyaç duyulan alanlara ise ekibimiz 4 inç büyüklüğünde granül taşlar koyarak zemini uygun hale getirirler.

Zemin aşaması en önemli aşamalardan bir tanesidir. Çünkü uygun drenaj sıcaklığı ancak düzgün zeminlerde elde edilebilir. Bunun için bu aşamanın çok iyi yapılması ve zeminin tam istenilen düzeye getirilmesi çok önemli olmaktadır. Artık baskı beton uygulamamız için zemin etüdü tamamlandıktan sonra formların ayarlanmasına geçebiliriz. Bu aşamada formlar ayarlanır ve ahşap ya da metal kazıklarla zemine iyice tutturulurlar. Bu kısımda önemli olup, kesinlikle profesyonel bir ekip tarafından uygulanmalıdır.

Çünkü formların düzgün bir şekilde konumlandırılması çok önemli olmaktadır. Formlarımızın da tamamlanmasından sonra, en önemli aşama olan beton harcının hazırlanması ve dökülmesi aşaması gelmektedir. Antalya baskı beton yerleştirme ekibimiz kaliteli ve özel malzemeleriyle beton mikserinde çok sağlam bir beton harcı hazırlar. Hazırlanan bu beton uzman ekibimiz yardımıyla azar azar uygulama alanına dökülmektedir. Bu kısım çok büyük dikkat gerektirmektedir. Çünkü betonun zeminin her yerine eşit dağılması ve hiç boşluk bırakılmaması çok önemlidir.

Bunların yanında yine zemine beton dökülürken uzman ekibimiz bir yandan da yüzeyde hava kabarcığı kalmamasına çok dikkat etmektedir. Betonun dökülmesi aşamasından sonra artık yüzeyin pürüzsüz bir hale kavuşması için şaplama aşamasına geçilebilir. Bu aşamada bir metal ya da farklı bir alet yardımıyla ekibimiz beton yüzeyini yüzdürür ve dümdüz pürüzsüz bir yüzey elde etmeye çalışır. Antalya baskı beton şaplama ekibimiz işinin ehli olup hatasız yüzeyler oluşturmada oldukça başarılıdır.

Artık şaplama aşamasının da tamamlanmasının ardından sertleştirme dediğimiz kısma geçebiliriz. Bu aşama müşterilerimizin seçmiş olduğu desen ve renklerin uygulandığı aşama olmaktadır. Alanında oldukça başarılı olan ekibimiz işlerini en iyi şekilde yapmaktadır. İstediğiniz modeli ve renkleri profesyonel bir çalışma ile bu aşamada zemine uygulamaktadırlar. Uygulama sonrası oluşan desene siz bile inanamayacaksınız. Çünkü oluşan görüntünün çevresiyle uyumu ve ahengi sizi de büyüleyecek. Bu uygulamaların çok tercih edilmesinin bir sebebi de hoş görünümü olmaktadır.

Antalya baskı beton sertleştirme ekibimiz artık zeminin desenini ve rengini uyguladıktan sonra son aşamaya geçecektir. Son aşama dediğimiz tamamlandı ya da nihai bitirme aşamasında artık son bir süpürge işlemi yapılır ve uygulamamız hazır hale gelmiş olur. Fakat biz firma olarak baskı beton uygulamalarımıza son bir işlem daha yapıyoruz. Kür adı verilen ve kimyasal bir karışım ile bütün uygulama yüzeyini kaplıyoruz. Tamamen sızdırmaz bir özelliğe sahip bu yapı sayesinde artık yüzeyimizdeki bütün çatlaklar ve pürüzler kapatılmış olmaktadır.

Bu özel karışım uygulamamız sayesinde her tür hava koşullarına ve kimyasallara karşı zemin yüzeyi korunmuş olmaktadır. Antalya baskı beton kürleme ile uygulamalarımız çok daha uzun ömürlü olmaktadır. Yapılan bu uygulamanın temizlik bakımı da oldukça kolay olmaktadır. İşin bir diğer güzel yanı ise yapacağınız temizlik sonrası baskı beton uygulama yüzeylerimiz ilk günkü canlılığına kavuşmaktadır. Böylece uzun yıllar güvenle ve huzur içinde kullanabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button
× Whatsapp